Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Модератор форуму: Інструктор 
Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » 80 окрема аеромобільна бригада (А0284) м.Львів
80 окрема аеромобільна бригада (А0284) м.Львів
RVKДата: П`ятниця, 15.02.2013, 20:41 | Повідомлення # 1
адміністратор
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Статус: Offline
80 оаемп
80-а окрема аеромобільна бригада

А0284
м.Львів, вул. Стрийська, 88, тел.(032) 238-74-00
Фото, Відео

Інформація про військові частини ВДВ: перелік, місце дислокації, фото та відеоматеріали, посилання на інтернет ресурси. Нормативи з фізичної підготовки, вимоги за станом здоров'я, річна норма стрибків з парашутом, розміри грошового забезпечення.

Контрактна служба: переваги, вимоги, як вступити, які документи

FAQ: відповіді на часто задаваємі питання

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаірату за місцем проживання (реєстрації)

ГістьДата: Субота, 27.07.2013, 07:37 | Повідомлення # 61
Група: Гості

Цитата (Гість)
я раніше був звільнений з міліції за ст. 64 п. є , чи можливо для мене служити за контрактом у ЗСУ.
Значить немає ніякої можливості піти в армію?

RVKДата: Субота, 27.07.2013, 12:50 | Повідомлення # 62
адміністратор
Цитата (Гість)
Значить немає ніякої можливості піти в армію?

Я навпаки не побачив у переліку причин по яким не може бути підписаний контракт Вашої причини. Чи ви проходили військову службу у ВВ? Служба у міліції (не у ВВ) не є військовою службою. В переліку причин не має обмежень щодо прийняття на службу осіб, які були звільнені з роботи будь-де по будь-яким причинам (в т.ч. дисциплині, інші погані причини).

Але ці люди можуть бути відсіяні під час вивчення документів (характеристик), особистого спілкування за низькими морально-діловими якостями. Це нормально, людина буде служити в колективі, отримає зброю та доступ до важкого озброєння і військової техніки, вона повинна відповідати певним вимогам.

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаірату за місцем проживання (реєстрації)

ГістьДата: Субота, 27.07.2013, 13:27 | Повідомлення # 63

Цитата (RVK)
Я навпаки не побачив у переліку причин по яким не може бути підписаний контракт
Я здав усі тести на вступ до а 0284, в тому числі фізо на відмінно, але мені відмовили посилаючись на те, що я був звільнений з міліції за ст. 64 п є. Що мені можна зробити щоб піти на службу?

Додано (27.07.2013, 14:27)
---------------------------------------------
Це бела служба не у ВВ.

RVKДата: Субота, 27.07.2013, 13:38 | Повідомлення # 64
адміністратор
Мають право.

Цитата (Гість)
Але ці люди можуть бути відсіяні під час вивчення документів (характеристик), особистого спілкування за низькими морально-діловими якостями. Це нормально, людина буде служити в колективі, отримає зброю та доступ до важкого озброєння і військової техніки, вона повинна відповідати певним вимогам.

Порадити Вам нічого не можу.

ГістьДата: Субота, 27.07.2013, 14:01 | Повідомлення # 65

доброго дня! скажiть,зарплата не менше 3000грн.вже з початку пiдписання контракту? i чи отримують грошове забезпечення в учебцi???

RVKДата: Субота, 27.07.2013, 14:11 | Повідомлення # 66
адміністратор
Цитата (Гість)
доброго дня! скажiть,зарплата не менше 3000грн.вже з початку пiдписання контракту? i чи отримують грошове забезпечення в учебцi???

Грошове забезпечення отримують після зарахування на військову службу, не залежно де Ви знаходитесь чи в частині, чи в навчальній частині, чи ще десь.

Грошове забезпечння за перщий місяць буде меншим у звязку з тим, що є складові ГЗ які виплачуються за минулий місяць (премія 125%, додаткове горошове забезпечення). Якщо не служули у попередній місяць - не має і цих надбавок. З другого місяця вони вже виплачуються за попередній.
Крім того є надбавки, які почнуть виплачуватись після завершення певних процедур - надбавка за допуск до таємниці (якщо положена) - після оформлення допуску, надбавка за стрибки з парашутом - після виконання стрибків.

Але взагалі то - так, таке ГЗ встановлюється зі старту (понад 3000 грн.)

СергійДата: Неділя, 28.07.2013, 22:47 | Повідомлення # 67

Я військово службовець за контрактом. Служу на посаді водій майстер. Чи є на даний момент у вас вільні посади щоб перевестись( у звязку зі скороченням посад в частині). Що подрібно для вступу на таких умовах? . Чи надається  житло для іногородніх? Попередніх постів не читав тому вибачте якщо повторююсь.

RVKДата: Понеділок, 29.07.2013, 12:39 | Повідомлення # 68
адміністратор
Цитата (Сергій)
Я військово службовець за контрактом. Служу на посаді водій майстер. Чи є на даний момент у вас вільні посади щоб перевестись( у звязку зі скороченням посад в частині). Що подрібно для вступу на таких умовах? . Чи надається житло для іногородніх? Попередніх постів не читав тому вибачте якщо повторююсь.

Так в частині є вакансії.

Це були за станом на червень:
Цитата
Наявні вакансії за посадами (вакансій за кожною посадою декілька):

Старший технік
Заступник командира взводу
Командир відділення
Старший навідник
Навідник
Гранатометник
Кулеметник
Старший водій
Старший водій - Радіотелефоніст
Водій
Водій - Гранатометник
Водій - кулеметник
Водій - Електрик
Водій - МЗМ
Водій - Дезінфектор

Цитата
Я служу у частині А1111, чи можу я перевестись до частини А0000?
1. Переведення військовослужбовців (в тому числі офіцерів) з однієї частини до іншої не відноситься до завдань/повноважень військових комісаріатів.
2. Для переведення в іншу частину потрібно мати відношення з тієї частини та писати рапорт своїм командирам по команді, де бажано мати якісь вагомі причини.
3. Почитайте Положення про проходження військової служби громадянами України (не важко знайти в інтернеті, наприклад на сайті Верховної Ради), розділ "Переміщення військовослужбовців".

Цитата (Інструктор)
За інформацією частини на території переобладнано казарму під гуртожиток, який повинні були здати в експлуатацію в квітні-травні. Більше інформації не має.

ГістьДата: Понеділок, 29.07.2013, 19:54 | Повідомлення # 69

дiвчат беруть на контракт???? i що для цього потрiбно??!??

RVKДата: Понеділок, 29.07.2013, 20:15 | Повідомлення # 70
адміністратор
Цитата (Гість)
дiвчат беруть на контракт???? i що для цього потрiбно??!??

Беруть. Наявність вакантних посад, куди можна брати жінок, решта, що і для всіх:

Почитайте: Служба за контрактом, закладки "Як вступити", "Які документи".

ГістьДата: Вівторок, 30.07.2013, 08:16 | Повідомлення # 71

а саме на яку посаду за контрактом беруть дiвчат?????

Додано (30.07.2013, 09:16)
---------------------------------------------
якщо я закiнчила медичне училище чи можу я пiти служити за контрактом?????? i ким??????

RVKДата: Вівторок, 30.07.2013, 08:46 | Повідомлення # 72
адміністратор
Цитата (Гість)
а саме на яку посаду за контрактом беруть дiвчат?????

Бухгалтер, діловод, експедитор, медична сестра, медична сестpа - анестезист, санітар, санітарний інструктор, лаборант (бактеріологічної, клінічної) лабораторії, начальник медичного пункту, фельдшер, інші медичні спеціальності..., начальник секретної бібліотеки, начальник секретної частини, начальник діловодства, кодувальник, різноманітні спеціальності телефонного та радіозв'язку...

ГістьДата: Вівторок, 30.07.2013, 08:51 | Повідомлення # 73

а форма одягу у дiвчат яка така як у хлопцiв?????

RVKДата: Вівторок, 30.07.2013, 09:04 | Повідомлення # 74
адміністратор
Цитата (Гість)
а форма одягу у дiвчат яка така як у хлопцiв?????

В основному так. Польова однакова. Повсякденна і парадна має відмінності (спідниця).

Прикрепления: 4942967.jpg(206Kb) · 4532129.jpeg(148Kb)

ГістьДата: Вівторок, 30.07.2013, 09:44 | Повідомлення # 75

i навiть якщо на посадi мед сестри тоже вiйськова форма????

Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » 80 окрема аеромобільна бригада (А0284) м.Львів
Сторінка 5 з 10«1234567910»
Пошук: